Виробниче стажування для викладача є чудовою нагодою удосконалити професійні знання і навички викладання, познайомитися з людьми, що є професіоналами своєї справи. На протязі березня-квітня (з 22.03.2021 р. по 23.04.2021р.) викладач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» доцент Ірина Попова обмінювалася професійним досвідом із виробничниками ПП «Аскон» смт Якимівка Запорізької області.

В основу програми стажування була покладена ефективна модель організації виробничого стажування, що максимально забезпечила облік об’єктивного досвіду і формування нових професійних компетенцій. Обов’язковою структурною частиною програми стало самостійне цілеспрямоване оволодіння і розвиток нових або корегування вже набутих професійних знань і навичок.

ПП «Аскон» розташоване в смт Якимівка Запорізькій області. Є одним з найбільших торгово-виробничих об’єднань на півдні України з вирощування, зберігання і переробки зернових культур. Це зерноторговопереробна компанія, фахівці якої ведуть безперервний діалог з фермерами-виробниками зерна і забезпечують індивідуальний підхід до кожного постачальника. ПП «Аскон» надає послуги зі зберігання, переробки і логістики зернових культур і соняшнику на базі елеваторів в Миколаївській, Кіровоградській, Київській, Запорізькій та Хмельницькій областях.

ПП «Аскон» традиційно розвиває мережу зерносховищ шляхом реконструкції, технічного переоснащення складів, модернізації обладнання.

Під час стажування Ірина Попова ознайомились із структурними підрозділами ПП «Аскон», сучасними технологіями первинної обробки і зберігання зернових культур, новітніми принципами автоматизації і системами керування технологічними процесами, особливостями вибору, налагодження, експлуатації та ремонту сучасного електротехнічного обладнання, контрольно-вимірювальної техніки та пуско-захисної апаратури виробничих ліній ПП «Аскон».

Про результати проходження виробничого стажування викладач Ірина  Попова звітувала перед колективом кафедри і після обговорення нові цінні знання будуть включені у робочі програми з фахових дисциплін кафедри ЕТЕМ імені професора В.В. Овчарова та дипломування ОС «Бакалавр», бо стажування є майданчиком для презентації власного інноваційного досвіду роботи, передових ідей, технологій і ефективною формою підвищення власної професійної компетенції.

Ірина Попова,