Згідно плану стажування ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ» з метою удосконалення педагогічного досвіду та професійної майстерності на кафедрі «Електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова» протягом лютого 2021 р. відбувалося стажування викладача циклової комісії «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Світлани Довгополої.

Програма стажування передбачала ознайомлення з науково-методичним забезпеченням кафедри, організацією і методикою контролю та самостійної роботи студентів, а також лабораторними роботами з навчальної дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка» за допомогою комп’ютерної програми Electronics Workbench. Керівником стажування було призначено к.т.н.,  доцента Сергія  Курашкіна (Наказ №136-ПІК від 29.01.2021).

Стажування проходило за індивідуальним планом з 01 лютого по 12 лютого 2021 року. По закінченні на засіданні кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» була заслухана доповідь стажиста і ухвалена випускна робота. За результатами стажування викладача Світлани Довгополої були висунуті практичні пропозиції та рекомендації щодо удосконалення робочої програми навчальної дисципліни «Основи електроніки і мікросхемотехніки», що викладається у ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ» з метою узгодження теоретичного і практичного матеріалу та зменшення академічної різниці при викладанні дисципліни.

Сергій Курашкін,