На початку грудня відбувся фінал Мелітопольської Ліги Сміху, у якому прийняли участь наступні команди: «Незабудка…» (Мелітополь), «Лунь» (Ірпінь), «Хом’яки» (Антонівка) і «Гори по колена» (Каховка). Мелітопольська команда складалась зі студентів Таврійського державного агротехнологічного університету, до її складу входили також студенти 21МБЕЕ групи факультету енергетики і комп’ютерних технологій Ващенко Світлана і Гайтанжи Олександр.

Всі команди намагались продемонструвати свій іскрометний гумор та драйв. Гра складалась з трьох конкурсів: «Полотно»,  батл (розминка із залом) і музичний конкурс «Фінальний акорд».

У першому конкурсі нашій команді шляхом жеребкування дісталась тема «прожарка», у ході якої вони робили колючі підколи та стьоби над тренерами, командами, політиками, сучасністю, буденним життям. За «Полотно» мелітопольська команда (як і інші команди) отримала три бали. В батлі наші гумористи з «Незабудки…» настільки сподобались як журі, так і залу, що на відміну від інших команд отримали додатковий бал. Тема музичного конкурсу була довільна, але пов’язана єдиним сюжетом. Мелітопольці змагались на межі своїх зусиль, але зайняли друге місце. Перемогу у цьому конкурсі святкувала команда «Лунь», отримавши три бали. Таким чином, у фінал Мелітопольської Ліги Сміху вийшли «Незабудка…» і «Лунь», між якими був проведений додатковий батл (зворотна розминка). В результаті команда з Ірпеня стала чемпіоном, отримавши приз від спонсора – 10 тис. грн. для поїздки на Одеський фестиваль Ліги Сміху, а команда з Мелітополя – віце-чемпіоном, з чим ми її щиро вітаємо і бажаємо успіхів у подальших виступах.

За поданням:
куратор 21МБЕЕ групи,