6-8 листопада 2019 року в  м. Ліверпуль (Великобританія) проходила  ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукові досягнення сучасного суспільства». На конференції були представлені дослідження, що відображають процеси та зміни у структурі сучасної науки. За результатами роботи конференції було видано збірник наукових статей, який призначений для студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, дослідників, практиків та людей, зацікавлених у тенденціях розвитку сучасної науки.

В роботі конференції взяли участь наступні науково-педагогічні працівники кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчароваст. викладач Ковальов О.В.к.т.н., Постнікова М.В.к.т.н., доцент Курашкін С.Ф., було опубліковано статтю “ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ НА ЕНЕРГОЄМНІСТЬ ТРАНСПОРТЕРІВ ЗЕРНООЧИСНИХ АГРЕГАТІВ”.