Викладачі кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В.Овчарова к.т.н., доцент Ірина Попова і к.т.н., ст. викладач Олександр Ковальов взяли участь у ХХІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Теорія і практика розвитку Агропромислового комплексу та сільських територій», який пройшов  на базі Львівського національного аграрного університету в місті Лубни  Львівської області 5-7 жовтня 2021 р. в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології в освіті».

Викладачі представили роботу «Інформаційно-комунікаційні технології в процесі підготовки фахівця з електроенергетики при дистанційному навчанні», в якій поділилися досвідом використання доступних електронних інформаційних платформ для комунікації між студентами і викладачами, проведення лекційних, лабораторних і практичних занять на період жорсткого карантину.

Для продовження навчального процесу в період карантину по COVID-19 науково-педагогічним працівникам Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного довелося швидко адаптуватися до ситуації навчання в Інтернеті. Рівень сучасного розвитку інформаційно-комунікаційних технологій дає змогу викладачам доволі якісно готувати фахівців із електроенергетики, так як у них достатній рівень інформаційно-технічного оснащення, розроблено методичне забезпечення всіх видів занять. Все це дає змогу підготувати конкурентоспроможних фахівців в енергетичній галузі.

За результатами роботи конференції опублікована стаття у збірнику наукових праць Львівського національного аграрного університету.

Ірина Попова,
Олександр Ковальов,