Викладач кафедри “Електротехніка і електромеханіка імені проіесора В.В. Овчарова” к.т.н., доцент Ірина ПОПОВА прийняла участь у ІІ Міжнародному форумі молодих науковців та дослідників «SCIENCE AND STUDY 2020», який відбувся у ONLINE – форматі 18 вересня 2020 року у м. Київ. Організаторами міжнародного форуму виступили асоціація сприяння глобалізації освіти та науки «SPACETIME», Академія економічних наук України, Інститут соціально-економічних ініціатив (Україна), Науково-освітній центр  «Science Study Service» та виступила с доповіддю «Інформаційне електромагнітне поле для лікування ВРХ». Метою форуму було сприяння глобалізації освіти та науки, розвитку міжнародних проектів та досліджень, обмін досвідом та знаннями зі спільних міжнародних досліджень. ТОП-ТЕМА «SCIENCE AND STUDY 2020»: Соціогуманітарні та економічні виміри пандемічного світу: нова реальність та погляд в майбутнє.

За результатами форуму опубліковані тези доповіді у збірнику тез матеріалів форуму.

Доцент кафедри ЕТЕМ
Ірина ПОПОВА