Якщо на лекціях студенти постійно працюють, поповнюючи свої конспекти корисною і потрібною інформацією, а на самостійній роботі напружують мізки у пошуках правильного рішення; то лабораторна робота – це більш захоплююче заняття, яке поєднує в собі перевірку знань та отримання колосального досвіду по темі.

На кафедрі електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова к.т.н., доцентом Вовком Олександром Юрійовичем розроблено лабораторну роботу «Дослідження кола синусоїдного струму у режимі компенсації реактивної потужності індуктивності навантаження», яка впроваджена у навчальний процес студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Метою цієї роботи є придбання практичних навичок при визначенні комплексів опорів, діючих значень напруг та струму, потужностей та побудові векторних діаграм у лінійному нерозгалуженому електричному колі синусоїдного струму з лінією електропередачі і активно-індуктивним навантаженням у режимі компенсації реактивної потужності індуктивності навантаження символічним методом.

Під час виконання лабораторної роботи в аудиторії №1.212 теоретичних основ електротехніки студенти із задоволенням поринули у світ експериментів, закріплюючи знання, які вони отримали під час лекцій та самостійної роботи з цієї теми.

Доцент Вовк О.Ю.