Невід’ємною складовою робочого процесу викладача Вищої школи є постійне самовдосконалення. Викладачі прагнуть до постійного підвищення свого професійного рівня та наукової кваліфікації. Одним із шляхів цього є відвідування провідних підприємств України і світу.

Згідно наказу  № 1806-ІПК від 30 жовтня 2019 р. викладачам кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова к.т.н., доценту Курашкіну С.Ф. та ст. викладачу Ковальову О.В. було дозволено проходження стажування без відриву від виробництва в період з 01.11.2019 р. по 02.12.2019 р. в ТОВ «МАГНІТ» м. Мелітополь.

Під час проходження стажування було вирішено наступні питання: ознайомлення зі структурою та напрямом виробничої діяльності, з виробничими ділянками та технологічним обладнанням ТОВ «МАГНІТ», робота з сучасною технічною документацією з проектування, виготовлення та ремонту електричних машин та систем керування ними; розробка, збирання та пуско-налагоджувальні роботи силових блоків електронних пристроїв керування електроприводами, знайомство з сучасною технологією виготовлення та ремонту обмоток короткозамкнених асинхронних електродвигунів основної серії, асинхронних електродвигунів заглибних насосів, силових і спеціальних трансформаторів, машин постійного струму, виконання післяремонтних випробувань обертових електричних машин і трансформаторів, отримання практичного досвіду з проектування, виготовлення і монтажу трифазних тиристорних регуляторів напруги, керованих випрямлячів. Після завершення плідної роботи стажисти отримали іменні сертифікати та довідки про стажування.

На завершальному етапі на розширеному засіданні кафедри ЕТЕМ стажисти звітували про результати проходження стажування. Ними були представлені змістовні презентації про стажування, звіт та інші документи. Присутні задавали велику кількість питань, на які отримали змістовні відповіді. За результатами голосування було одноголосно прийнято рішення про затвердження звітів стажистів Курашкіна С.Ф. та Ковальова О.В.

За поданням:
Старший викладач кафедри ЕТЕМ