Виробниче стажування викладачів навчальних закладів є невід’ємною частиною підвищення кваліфікації, набуття виробничого досвіду, вдосконалення спеціальних знань, практичних навичок, вивчення нових технологій, техніки та спроможність отримати додаткові компетенції. Стажування викладачів також дає можливість прислухатися до виробників і корегувати плани навчальних дисциплін згідно їх потреб та набутого досвіду.

На протязі травня-червня (з 07.05.2018 по 05.06.2018) викладачі кафедри «Електротехніка і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова» – доценти Квітка С.О., Курашкін С.Ф. і старший викладач Ковальов О.В. проходили стажування на науково-виробничому підприємстві «Преобразователь-Комплекс» м. Запоріжжя.

НВП «Преобразователь-Комплекс» спеціалізується на розробці і виготовленні виробів силової електроніки для всіх галузей промисловості. Підприємство оснащене власним верстатним парком, приладами, стендовим випробувальним устаткуванням, що дозволяє виконувати повний цикл освоєння і впровадження продукції – від проектування до наладки розробленого та виготовленого обладнання, його моніторингу протягом всього циклу роботи.

Стажування викладачів здійснювалося за програмою, яка була складена і затверджена на засіданні кафедри. Під час стажування викладачі ознайомилися з структурою підприємства, його матеріально-технічною базою та виробами, оснащеними сучасними мікропроцесорними системами управління, засобами індикації і діагностики. Особливу увагу було приділено ознайомленню з сучасними системами автоматизованого проектування та програмним забезпеченням, що використовується під час розробки обладнання.

Викладачами були проведені індивідуальні консультації з керівником стажування, спеціалістами підприємства щодо корегування навчального плану підготовки спеціалістів з напрям ку 141 «Електроенергетика, електротехтехніка та електромеханіка».

ФОТОЗВІТ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ