Державна атестація здобувачів вищої освіти першого освітнього ступеню “Бакалавр” заочної форми навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», яка передбачає захист кваліфікаційних робіт проходить з 15.02.2022 р. по 18.02.2022 р.

Перед початком захисту на протязі кількох місяців студенти випускних груп заочної форми навчання виконували кваліфікаційні проєкти. Кваліфікаційне проєктування є заключним етапом в навчанні студентів і передбачає розв’язання спеціалізованої задачі в сфері енергетики.

Для студентів 31С ЕЕ З,  51 ЕЕ З, 52 ЕЕ З, 31С ЕЕ З груп навчально-наукового інституту загально університетської підготовки, згідно наказу ректора ТДАТУ від 20 вересня 2021 року № 1739 – З на кафедрі ЕТТП керівниками кваліфікаційних проєктів було призначено: завідувача кафедри к.т.н. Постол Ю.О., к.т.н. Гулевського В.Б., к.т.н. Попрядухіна В.С., к.т.н. Кушлика Р.В., к.т.н. Орла О.М., к.т.н. Стьопіна Ю.О., к.т.н. Борохова І.В., к.т.н. Кушлика Р.Р.

В період підготовки робота зі студентами проводилась як дистанційно (в режимі Online) так і безпосередньо в аудиторіях кафедри.

Завершилось кваліфікаційне проєктування на кафедрі попереднім захистом в присутності наукових керівників та однокурсників. Метою заходу була фінальна підготовка студентів до найвідповідальнішої процедури навчального процесу – захисту кваліфікаційних проєктів.

Випускна атестація здійснюється Державними екзаменаційними комісіями (ДЕК) у складі яких від кафедри ЕТТП завідувач кафедри доцент Юлія Постол, доценти Вадим Попрядухін та Іван Борохов.

Бажаємо випускникам успішно подолати першу сходинку професійного становлення.