Викладачі кафедри електротехнологій і теплових процесів регулярно організовують для студентів кураторських груп знайомство з галуззю. Студенти неодноразово були на підприємствах енергосистеми України,  переробних і промислових підприємствах з сучасними технологіями виробництва.

Для студентів 11СЕЕ групи екскурсія на ДніпроГЕС у м. Запоріжжі стало знайомством з потужним енергетичним підприємством.

На початку екскурсії делегацію викладачів та студентів особисто привітав директор підприємства Кучер Віктор Григорович, який підкреслив, що такі зустрічі також важливі для енергетиків в частині залучення молодих фахівців і запросив студентів факультету на проходження виробничої практики, а також висловив щирі побажання на подальше співробітництво.

Екскурсію проводили заступник директора станції Оніпко Л.В. та фахівець Струк В.С., які надали цікаву інформацію про історію розбудови та сьогодення ДніпроГЕС.

ДніпроГЕС – не просто завод по виробленню електрики. Це також пам’ятник промисловому будівництву. Завдяки будівництву ДніпроГЕС було забезпечене судноплавство за течією річки, почався стрімкий розвиток економіки міста Запоріжжя.

Екскурсія на гідроелектростанцію – це занурення в саме серце греблі, в машинний зал. А також огляд греблі з видового майданчика. Звідси добре помітні шлюзи, зливні канали, підйомні крани.

Важко переоцінити значущість таких поїздок для формування професійних компетенцій та любові студента до майбутньої професії, почуття гордості та причетності до загальної великої справи.

По закінченні екскурсії студенти та викладачі виразили вдячність керівництву станції за організацію екскурсії.

куратор 11СЕЕ групи Гулевський В.Б.

CSC_0081

DSC_0045  DSC_0101