20191023085924

Перші тижні навчання для першокурсників пов’язані з певними організаційними труднощами. В зв’язку з цим на кафедрі електротехнологій і теплових процесів спільно з підрозділами університету проводиться комплекс заходів для адаптації першокурсників.

Для поширеної інформаційної роботи зі студентами співробітники наукової бібліотеки для студентів 11СЕЕ групи факультету енергетики і комп’ютерних технологій підготували знайомство з освітнім і культурним центром університету. Такі бібліотечно-бібліографічні зустрічі є традиційними  для  першокурсників.

Знайомство студентів з бібліотекою, яка складається з чотирьох відділів, в яких працюють кваліфіковані фахівці почалося з відділу обслуговування користувачів, де їм видаватиметься уся необхідна для навчання література. У відділі науково-бібліографічної роботи  студентам показали, як користуватися традиційним каталогом, шукати літературу по потрібній темі, на що особливо звертати увагу при пошуку. Відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення надає можливість доступу до власних і віддалених електронних ресурсів всім категоріям користувачів бібліотеки.

Також студенти  оглянули читальний зал,  де отримали інформацію не тільки про довідково-інформаційну літературу, яка знаходиться у вільному доступі, але й проведення різних заходів (виставок, повчальних семінарів, тематичних оглядів).

В результаті зустрічі студенти виразили готовність ширше використовувати бібліотечні ресурси в освітній і науковій діяльності.

Куратор 11СЕЕ групи Гулевський В.Б.

изображение_viber_2019

20191023090330