З 16 по 18 травня 2018 року у Львівському національному аграрному університету (м. Дубляни), який призначено базовим вищим навчальним закладом відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» та «Енергетика сільськогосподарського виробництва» (ОС Бакалавр, ОС Магістр) серед студентів  технічних, аграрних та екологічних вищих навчальних закладів.

За перемогу змагалися близько 120 учасників з Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізького національного технічного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Подільського державного аграрно-технічного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, Житомирського національного агроекологічного університету, відокремленого підрозділу НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут», відокремленого підрозділу НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», Вінницького національного аграрного університету, Львівського національного аграрного університету.

Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах й комп’ютерному тестуванні рівня знань студентів.

На урочистому відкритті студентської олімпіади з привітальним словом та побажаннями успіху і перемоги до студентів звернулись к.т.н., професор, перший проректор Боярчук Віталій Мефодійович та  к.т.н., професор, декан факультету механіки та енергетики Ковалишин Степан Йосифович.

За час проведення Олімпіади студенти і керівники делегацій ознайомилися з матеріально-технічною базою, діючим лабораторним устаткуванням кафедр енергетики та електротехнічних систем.  Крім того, учасники і представники вищих учбових закладів обмінялися досвідом, отримали нових друзів та мали можливість відвідати дивовижне місто Львів й побачити монастирі й костели, двори та собори, унікальні пам’ятки зі столітніми історіями, взяти участь у святі “День вишиванки”.

Фахове журі, до складу якого входив представник Таврійського державного агротехнологічного університету к.т.н., доцент кафедри електротехнології і теплові процеси Гулевський В. Б., високо оцінили знання учасників олімпіади і назвали переможців, серед яких були і представники ТДАТУ.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань в олімпіаді «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» (ОС Бакалавр) дипломом третього ступеня нагороджений Вадим Федькін, студент 42ЕН групи Таврійського державного агротехнологічного університету.

В олімпіаді «Енергетика сільськогосподарського виробництва» (ОС Магістр) диплом другого ступеня отримала Марія Дудіна, студентка 12МБЕЕ групи Таврійського державного агротехнологічного університету.

Нагороди учасникам олімпіади (сертифікати учасника, дипломи, грамоти за найкращі знання у різних турах олімпіади, подяки представникам команд) вручив декан факультету механіки та енергетики ЛНАУ, професор С. Й. Ковалишин. У свою чергу учасники подякували організаторам за якісну підготовку й проведення олімпіади та організацію дозвілля учасників.

На засіданні Вченої ради ректор Таврійського державного агротехнологічного університету, д.т.н., професор Кюрчев В.М. привітав переможців, які підтвердили високий рівень підготовки та побажав у подальшому гідно представляти рідний університет на всеукраїнському рівні.

DSC_5666 DSC_5670 IMG_20180518_133354_1 IMG_20180518_133112(1) DSCN2782 IMG_20180518_134455(1) ЛЬВІВ 17 05 18 013 ЛЬВІВ 17 05 18 023 ЛЬВІВ 17 05 18 054