У Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в номінаціях:

• «Електроенергетика та вимірювальна техніка».
  • «Нафтогазова інженерія»,
  • «Обладнання нафтогазової галузі»,
  • «Геологія, геофізика та безпека довкілля»

відбувся Всеукраїнський студентський конкурс-захист наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», що проходив в онлайн режимі.

В конкурсному відборі взяли участь 110 студентів з 80 науковими роботами. До заключного етапу  конкурсною комісією  було рекомендовано  65 робіт, які презентували 73 студенти  з  25 навчальних закладів України.

Струков В.С і Риженко О.І. виступили з науковою роботою на тему: «Результати обробки сумішевого біопального ультразвуковими і надвисокочастотними електромагнітними хвилями» (наукові керівники доц. Кушлик Р.В., і ст. викладач Кушлик Р.Р.).

За результатами підсумків конкурсу наукових робіт магістри Струков В.С і Риженко О.І. зайняли 2 місце і нагороджені  дипломами IІ ступеня.

Колектив кафедри ЕТТП, деканат факультету енергетики і комп’ютерних технологій щиро вітає переможців з перемогою і бажає творчих успіхів в подальшому навчанні і науковій роботі.

Роман Кушлик, доцент кафедри ЕТТП