Підходить до завершення черговий навчальний рік у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. На факультеті енергетики і комп’ютерних технологій через епідемію коронавірусу він був непростим та вніс багато змін в звичний уклад нашого навчального закладу.
Так студенти випускних груп, які навчаються за освітнім ступенем «Бакалавр» закінчать нинішній навчальний рік дистанційно. Незважаючи на це, навчальний рік завершується вдало і студенти впоралися не тільки з навчальним планом, але і здають сесію.
В умовах дистанційного навчання важливий не тільки власне процес навчання, а й виховання студентів, тому перед кураторами стоїть непросте завдання – в ситуації, що склалася бути завжди на зв’язку з групою, вирішувати організаційні питання.
На черговій зустрічі зі студентами 21СЕЕ групи, що проходила онлайн на платформі Zoom куратор к.т.н. доц. Гулевський В. Б. та завідувач кафедри електротехнологій і теплових процесів, к.т.н., доцент Постол Ю.О нагадали перелік протиепідемічних заходів в університеті. Оговорювали можливість продовжити своє студентське життя ще на два роки та отримати більш поглиблені знання за профілем підготовки під час навчання за освітнім ступенем «Магістр» . Студенти ознайомились з умовами прийому та реєстрації на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови та Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).
Студентам повідомили, що згідно ПОЛОЖЕННЯ про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проводяться онлайн-опитування стейкхолдерів на веб-сайті ТДАТУ щодо якості освітньої програми та якості освітньої діяльності та запросили анонімно якомога відверто і чесно відповісти на питання представлених анкет.