У студентів факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного закінчилися зимові канікули.

Перед початком нового семестру на кафедрі електротехнології і теплові процеси пройшла традиційна зустріч декана факультету д.т.н. проф. Назаренко І.П. і зав. кафедри к.т.н. доц. Постол Ю. О. зі студентами 21СЕЕ групи, здобувачами ступеня вищої освіти “Бакалавр”.

На порядку денному були питання, пов’язані з сучасними вимогами ринку праці до знань, досвіду і кваліфікації випускників.

Під час зустрічі студентам розповіли про організацію виконання та захисту випускних бакалаврських дипломних проєктів та підготовку до участі у зовнішньому незалежному оцінювані абітурієнтів для вступу до магістратури в 2021 році.

Студентам сподобався конструктивний діалог, адже іноді тільки через живе спілкування можна зрозуміти свої переваги і визначитися в житті з подальшим спрямуванням свого професійного шляху.

изображение_viber_2021-02-01_12-29-27 изображение_viber_2021-02-01_12-30-01 изображение_viber_2021-02-01_12-29-12

куратор 21 СЕЕ групи доц. Гулевський В.Б