Сьогодні ТДАТУ – провідний вищий навчальний заклад південно-східного регіону України, який динамічно розвивається, впевнено йде в майбутнє до нових висот і досягнень. Одним із важливих напрямків навчального процесу є профорієнтаційна робота, тому 03 лютого 2021 року доц. кафедри ЕТТП Попрядухін В.С., спільно з викладачами кафедри маркетингу доц. Сокіл Я. С., ас. Майборода Г. О. відвідали випускні класи Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16.

Були роздані буклети про університет. Школярів найбільше зацікавили можливості навчання за державним замовленням, проходження виробничої практики за кордоном, паралельного навчання в університетах інших країн та наявності умов для творчого розвитку та працевлаштування.

Було наголошено про проведення всеукраїнських предметних олімпіад та про їх переваги, якими можна скористатись при вступі до ТДАТУ.

изображение_viber_2021-02-04_12-03-16 изображение_viber_2021-02-04_12-03-05 изображение_viber_2021-02-04_12-02-51

Доцент кафедри ЕТТП Вадим ПОПРЯДУХІН