Викладачі кафедри долучилися до воркшопів від студії інновацій для агрогалузі України – Agrifood Lab. Дізнатися більше про управління технологіями та комерціалізацію науки а також посилення навичок підприємництва та лідерства, розв’язання проблем та критичного мислення пропонують спікери цієї студії інновацій.

Цей проєкт проводять INSCIENCE, CIVITTA, /nnov8, Radar Tech в рамках програми Challenge Labs в Україні від EIT Food, що підтримується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT), органом Європейського Союзу.

В програмі воркшопів був огляд можливостей від European Institute Of Innovation And Technology, знайомство з трендами в сфері енергетичних інновацій, робототехніці та інші теми.

Змістовні доповіді від спікерів були для актуальними та корисними.

Викладачі кафедри планують використовувати отриману інформацію з актуальних тем, пов’язаних з інноваціями і технологіями, як оновлення освітніх компонентів на основі наукових досягнень і сучасних практик, що допомагає покращити якість освіти та готувати студентів до викликів сучасного світу.