Академічна доброчесність визначається як набір принципів та правил, що мають бути виконаними згідно з законодавством України, щоб забезпечити надійність та достовірність отриманих результатів і досягнень у галузі навчання.

Система забезпечення академічної доброчесності є невід’ємним складником системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти ТДАТУ та розроблена відповідно до вимог ДСТУ EN ISO 9001-2018.

Впровадження принципів академічної доброчесності – це питання підняття якості вищої освіти та репутації нашого  навчального закладу, підвищення його рейтингу, визнання дипломів випускників на європейському та світовому рівнях, підвищення конкурентоспроможності майбутніх фахівців.

Для розгляду питань академічної доброчесності 01 листопада відділ моніторингу ТДАТУ запросив на кураторську годину: «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти» здобувачів вищої освіти  та  викладачів.

Під час зустрічі завідувачка відділу моніторингу к.т.н., доцент Радміла Скляр нагадала учасникам основні нормативні документи, що регламентують функційність системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в університеті:  Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в ТДАТУ, Положення про освітні програми в ТДАТУ,  Положення про опитування учасників освітнього процесу в ТДАТУ, Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу в ТДАТУ, Положення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату в ТДАТУ та інші.

Також завідувачка відділу моніторингу повідомила результати опитування учасників освітнього процесу в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. З пропозиціями покращення результатів академічної доброчесності виступив перший проректор Олександр Ломейко.

Наприкінці зустрічі завідувачка відділу моніторингу Радміла Скляр та перший проректор Олександр Ломейко відповіли на  запитання студентів та  викладачів.