Академічна доброчесність базується на згоді усіх учасників академічного процесу дотримуватися правил та виконувати покладені на них обов’язки.

Заклад має забезпечити навчання здобувачів вищої освіти з питань забезпечення академічної доброчесності.

У  Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного питання академічної доброчесності регламентуються Кодексом честі та Антикорупційною програмою.

Застосуванню заходів академічної відповідальності було присвячено засідання кафедри «Електротехнології і теплові процеси» на якому  завідувач кафедри к.т.н. доц. Юлія Постол нагадала викладачам загальні моральні принципи та правила етичної поведінки осіб, що працюють і навчаються в університеті та якими офіційними документами ТДАТУ вони мають керуватись у своїй діяльності для дотримання академічної доброчесності. Також розглянуті питання  мотивації викладачів і  які  є вимоги до створення у закладі атмосфери академічної доброчесності.

Під час дискусії викладачі кафедри  підтвердили, що доброчесність з боку як викладача, так і здобувача вищої освіти є необхідною й важливою складовою освітнього процесу.

изображение_viber_2020-10-08_10-24-08 изображение_viber_2020-10-08_10-23-52