Науково-педагогічний персонал кафедри ЕТТП займає активну позицію щодо написання і видання підручників та посібників, які мають за мету задовольнити зростаючі потреби в літературі, та надати студентам теоретичних знань і вміння застосовувати їх на практиці.

За даними наукової бібліотеки ТДАТУ у  Топ-10 найпопулярніших публікацій в Інституційному Репозитарії, які переглядалися найчастіше у ІІ кварталі 2019 року потрапили підручники викладачів кафедри:

1. Стьопін Ю. О. Енергозбереження і використання поновлювальних джерел енергії: методичні вказівки до лабораторних робіт для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 141 – “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” / Ю. О. Стьопін, В. Б. Гулевський, Н. П. Перова. – Мелітополь: ТДАТУ, 2019. – 40 с. – 2 410 звернень
  2. Стьопін Ю.О. Електротехнологічні комплекси і процеси в галузі: методичні вказівки до практичних робіт для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 141 – “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” / Ю.О. Стьопін, С.О. Квітка, В.Б. Гулевський, М.І. Стручаєв, Н. П. Пєрова. – Мелітополь: ТДАТУ, 2019. – 2 392 звернень

Наукова бібліотека ТДАТУ запрошує вчених університету  розміщувати наукові статті, публікації в електронному архіві ElarTSATU для підтримки ініціативи відкритого доступу до наукових досліджень та підвищення рейтингу університету у світовому просторі.