Творча співпраця та добрі стосунки поєднують викладачів кафедри «Електротехнології і теплові процеси» ТДАТУ та циклову комісію відокремленого структурного підрозділу «Мелітопольський коледж ТДАТУ». Ще однією справою стала участь обох підрозділів ТДАТУ в науково-технічній нараді (круглий стіл) на тему «Раціональне використання водних ресурсів», яку було проведено на базі Якимівського міжрайонного управління водного господарства.

В науково-технічній нараді прийняли участь керівники сільськогосподарських підприємств та спеціалісти у водогосподарському комплексі Якимівського району: ТОВ «Агролюкс», ФГ «Ярина», ТОВ «Агродавидівка», ФГ «Алека» , ПП «Аскон».

Всі присутні із зацікавленням заслухали доповіді викладачів ТДАТУ: проф. Федюшко Ю.М., проф. Дідур В.А., доцента Караева О.Г., доцента Прус Ю.О., ст. викладача Сушко С.Л. та інш.

Жвавий інтерес викликали доповіді працівників державних підприємств водогосподарського комплексу Запорізької області:

Бохон І. М. – начальник Якимівського МУВГ, Івасенко В. І. – начальник відділу водокористування Мелітопольського МУВГ, Сасона Н. В. – начальник загону ґрунтових досліджень Запорізького гідрогеолого – меліоративної експедиції (м. Дніпрорудне).

Жвавий інтерес і зацікавленість були сприйняти доповіді молодих науковці, які теж прийняли участь в нараді: Федорищева О.О. – головний метролог Якимівського МУВГ та магістра факультету АТЕ Кравцова Д. В.

За результатами науково-технічної наради загальним складом науковців, працівників Якимівського МУВГ, Мелітопольського МУВГ та Запорізької ГГЕ прийняті підсумкові рішення. В яких відзначено подовжувати й поширювати зв’язки  викладачів ТДАТУ з працівниками Якимівського МУВГ в різних напрямах виробничої діяльності.

На спогади та подальшу співпрацю завідувачем кафедри Електротехнології і теплові процеси» Федюшко Ю. М. начальнику Якимівського МУВГ Бохону Ю.М. подаровано книгу про ТДАТУ, присвячену ювілею навчального закладу.

IMG_5540

Учасники науково-технічної наради викладачі навчальних закладів м. Мелітополя та спеціалісти Мелітопольського МУВГ.

IMG_5437

Робоча президія науково-технічної наради ««Раціональне використання водних ресурсів» на базі Якимівського міжрайонного управління водного господарства.

IMG_5443

Виступ завідувача кафедри Електротехнології і теплові процеси» професора Федюшко Ю. М.