Професійний розвиток науково-педагогічних працівників кафедри електротехнологій і теплових процесів факультету ЕКТ ТДАТУ передбачає постійну самоосвіту та участь в будь-яких видах і формах професійного зростання.

Для викладачів кафедри особливого значення набуває участь у програмах підвищення кваліфікації з можливостю комунікативного підходу, який забезпечує методологічне підґрунтя для ефективної співпраці в комунікаційному циклі «викладач —викладач» для того щоб педагоги-стажувальники використовували отримані знання для придбання фахових компетенцій.

З цією метою в період з листопада по грудень 2020 року на кафедрі ЕТТП здійснювалось підвищення кваліфікації (стажування) для к.е.н. доцента кафедри електропостачання промислових підприємств НУ “Запорізька політехніка” БРАТКОВСЬКОЇ К.О. з ознайомленням з сучасними основами та можливостями застосування енергетичного менеджменту на підприємствах для забезпечення високопродуктивної діяльності підприємства з мінімальними витратами матеріалів, праці, фінансів та раціональним використанням енергетичних ресурсів та для  викладача другої категорії ЗУБКОВОЇ К.В. і спеціаліста ПЕРОВОЇ Н.П. ДВНЗ “Мелітопольський промислово-економічний коледж”  у вмінні здійснювати проектування систем електрифікації технологічних об’єктів від етапу постановки завдання до розробки і реалізації проектної документації об’єкту.

Під час проходження стажування викладачі мали можливість перейняти перспективний досвід викладання дисциплін на кафедрі, оновлення змісту навчальних дисциплін, напрацювання необхідних теоретичних та практичних навичок застосовування знань технічних характеристик, конструкційних особливостей, призначення і правил експлуатації устаткування та обладнання.

По закінченню програми стажування атестаційна комісія у складі декана факультету ЕКТ д.т.н., проф. І.П. НАЗАРЕНКО, зав. кафедри, доц. Ю.О. ПОСТОЛ та викладачів кафедри ЕТТП заслухала звіти про отримані результати стажування, виконання індивідуального плану стажування та пропозиції щодо впровадження в практику роботи певних ідей які підтверджують ефективність стажування.