На кафедрі «Електроенергетики і електротехнологій» атестаційна комісія у складі зав. кафедри, доц. Ю.О. ПОСТОЛ, куратора дуального навчання кафедри доц. В.Б. ГУЛЕВСЬКОГО розглянула атестаційні листи з оцінками професійної компетентності, особистих та ділових якостей та заслухала виступи у формі презентацій-доповідей в яких студенти проаналізували свою роботу на підприємствах, визначили свої посадові обов’язки та отримані професійні компетенції.

Про проведену професійно-практичну підготовку, яку виконали, відповідно до укладеного договору про здобуття професійної освіти за дуальною формою та робочого навчального плану здобувачі освіти звітували переважно на робочому місці.

Слід визначити доповіді студентів 21МБЕЕ групи НІКУЛЬЧІ М.В., ДОБРОВЕНКО І.Г., УДОВИЧЕНКО К.О., ЧАЙКОВСЬКОГО Т.О., ЧУЖУКА О.О., 21СЕЕ групи ГЕРАСИМЕНКО Б.Є., КАБКИ А.В., 11МБЕЕ групи ТРИГУБА М.С., НЯГУ А.В., 11 СЕЕ групи СІМІНЕНКО І.Ю., ВОЛОЩУКА Д.П.

Всі здобувачі вищої освіти, які переведені на дуальну форму навчання на кафедрі «Електроенергетики і електротехнологій» підтвердили свої професійні якості.