В рамках І Всеукраїнської науково-практичної Інтернет – конференції студентів та магістрантів за підсумками наукових досліджень 2014 року «ПЕРШІ КРОКИ ДО НАУКИ» 23 квітня 2015 року пройшло засідання секції «Вища математика та фізика». Згідно з програмою конференції було заслухано 24 доклади студентів ТДАТУ, а також учнів коледжів ТДАТУ.

Всі доповіді супроводжувалась презентацією. Майже після кожної доповіді відбувалася наукова дискусія, в якій приймали участь як учасники конференції, так і викладачі кафедри Вищої математики та фізики ТДАТУ. Доповідачі показали впевнене володіння матеріалом та вміння відстоювати свою точку зору.

Найбільш цікавими було признано доповіді студента гр. 11ОП Малигіна О.О. на тему «Резонансний трансформатор Тесла» (наук. керівник доц. Данченко О.О.) та студента гр. 11 МБ Кідалова О.О. на тему «Числа Фібоначчі та золотий переріз навколо нас» (наук. керівник доц. Дьоміна Н.А). Запам’яталась учасникам конференції і доповідь студента 3 курсу Ногайського коледжу ТДАТУ Кухарева В.О. на тему «Прості числа і магічні квадрати» (наук. керівник викладач математики Вишневецька Л.Є)

За результатами конференції підготовлено збірку тез, яку можна скачати за посиланням нижче.
Скачати тези

Відповідальна за наукову роботу кафедри «Вища математика та фізика» к.ф.-м.н., доц. Величко Олена