Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікантам, які виже вивчабть чеську мову.

Кількість стипендій – 4

На 2018 рік пропонуеться такі стипендії:

• Університет імені Масарика в Брно – 2 стипендії;
  • Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія;
  • карлів університет у Празі – 1 стипендія.

Усі витрати пов`язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.

Ознайомитись з детальною інформацією про літні школи слов`янських студій у зазначених університетах, а також знайти аплікаційну форму можна за посиланням http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/summer-schools-of-slavonic-studies?lang=2.

Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно подати такі документи:

• заповнена анкета ( українською мовою)
  • заповнена чеська аплыкацыйна форма ( англыйською мовою);
  • резюме ( бажано у форматы Europass, англыйською мовою);
  • коротке мотивацыйне есе обсягом до 1000 слыв (чеською або англійською мовою) ( у разі подання чеською мовою треба зробити переклад англійською або українською);
  • копії документів про освіту ( диплом з додатком або академічна довідка з випискою українською із залікової книжки);
  • сертифікати про підтвердження рівня чеської мови ( за наявності).

МОН прийматиме заявки у паперовому та електронному форматі ( документи, надіслані безпосередньо Міністерству освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки або чеським університетам, розглядатися не будуть).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10,01135,м.Київ,

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

У електронному форматі скановані документи просима надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com , з зазначенням у темы листа “Лытня школа у Чехії 2018”.

термін подачі заявок – 28 лютого 2018 року.