1 квітня 2021 р. студентською радою факультету ЕКТ для студентів був організований та проведений відкритий турнір «БИТВА РОЗУМІВ». Метою заходу стало виявлення самий розумних всезнавців серед представників студентства факультету.

Захід розпочався з привітання голови студради та ведучої Чепак Анастасії, яка розповіла всім присутнім правила змагань. Наприкінці своєї промови Анастасія побажала усім командам розумних думок і багато яскравих та несподіваних відповідей, нехай переможуть найрозумніші!

У заході прийняли участь 6 команд від різних академічних груп, а саме, «Бунт» (група 12-МБЕЕ), «Волки» (група 41-ЕЕЕ), «Левіафан» (група 11-СКН), «Генії думок» (група 21-ЕЕЕ), «Лампочки» (група 11-ЕЕЕ) та «Оксамитовий пінгвін» (групи 31-ЕЕЕ, 11-МБЕЕ, 11-КН).

І ось почався перший тур, в якому після першого ж питання розпочалась «справжня битва розумів», в якій «мечами» були питання, а «захисними щитами» – вірні відповіді студентства. Запитання були пов’язані з різноманітними галузями знань, тому можливість проявити себе була у кожного з учасників турніру. Слід відзначити, що усі були настільки захоплені грою,  що й не помітили як швидко сплинув час усіх трьох турів.

Наприкінці заходу після підрахунку набраних балів журі оголосило  команди-переможниці, а саме, «Оксамитовий пінгвін» (1 місце), команда «Лампочки» (2 місце),  «Бунт» (3 місце).

Всі команди були нагороджені солодкими призами від організаторів заходу.

Вітаємо усіх наших учасників та переможців, ви – талановиті,  сповнені ентузіазмом, кмітливі та надзвичайно розумні студенти!

Бажаємо подальших успіхів у пізнанні такого чудового світу!

Анастасія Лакосіна,

голова інформаційного сектору студентської ради ЕКТ