У II турі заключного етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у номінації «Електроенергетика та вимірювальна техніка» який проходив в онлайн режимі взяли участь магістри  факультету енергетики і комп’ютерних технологій ТДАТУ Струков В.С і Риженко О.І. з науковою роботою на тему: «Результати обробки сумішевого біопального ультразвуковими і надвисокочастотними електромагнітними хвилями» (наукові керівники доц. Кушлик Р.В., і ст. викладач Кушлик Р.Р.).

До заключного етапу  конкурсною комісією  було рекомендовано  65 робіт, які презентували 73 студенти  з  25 навчальних закладів України. Серед учасників конкурсу були студенти із таких провідних ВНЗ України, як Львівська політехніка, Харківський політехнічний інститут, Одеський національний політехнічний університет, Дніпропетровська політехніка, Київський політехнічний інститут, Київський авіаційний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  та інші.

За результатами підсумків конкурсу наукових робіт магістри Струков В.С і Риженко О.І. зайняли 2 місце і нагроджені  дипломами IІ ступеня.

Деканат факультету енергетики і комп’ютерних технологій щиро вітає переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Струкова В.С. і Риженко О.І. з перемогою і бажає подальших успіхів у науковій роботі.

Роман Кушлик, доцент кафедри ЕТТП