24 березня представники факультету енергетики і комп’ютерних технологій в складі декана факультету професора Назаренко І.П., завідувача кафедри ЕТТП доцента Постол Ю.О., ст. викладача кафедри ЕіА Лободи О.І., доцента кафедри ЕТТП Попрядухіна В.С. та аспіранта кафедри ЕіА Кабалдова Ю.К. відвідали Національний університет “Запорізька політехніка”.  Проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку НУ “Запорізька політехніка”, д.т.н. Шило Галина Миколаївна та представники кафедри «Інформаційні технології електронних засобів»  поділились досвідом реалізації проекту створення науково-технічного простору TechnoHUB.

На базі простору TechnoHUB та відповідного обладнання, розташованого в спеціалізованій лабораторії, у викладацького складу НУ “Запорізька політехніка” та їх студентів з’явиться можливість працювати з сучасним обладнанням, організовувати конкурси з автоматизації, проводити наукові дослідження, а також створювати інноваційні проекти. Це дало студентам можливість отримувати нові знання і практичні навички, а також вивчати і досліджувати сучасні цифрові технології.

Сподіваємось, що отримана інформація та співпраця з ТОВ «Азов Контролз», представниками компанії Rockwell Automation та FHI 360/ Global Education, Employment and Engagement, надасть нам можливість  створити навчальні стенди, які  допоможуть молодому поколінню фахівців впроваджувати діджиталізацію, реалізовувати креативні рішення та сприятиме підвищенню престижності інжинірингових спеціальностей.