28 квітня співробітниками бібліотеки ТДАТУ було проведено День кафедри електротехніки і електромеханіки. Директор наукової бібліотеки Білоцька О.М. та в. о. завідуючого кафедрою ЕТЕМ, к.т.н., доцент Квітка С.О. відкрили зустріч інформаційними повідомленнями про сучасний стан та перспективи розвитку підрозділів.

Під час зустрічі провідними фахівцями бібліотеки було зроблено спробу вирішити питання, що сьогодні гостро стоять перед викладачами вишу, а саме: розбудови іміджу науковця сучасними методами комунікації, створення та інформаційної підтримки профілю вченого в Google Scholar, наповнення університетського репозитарію ElarTSATU публікаціями кафедри. Також викладачі отримали інформацію щодо книгозабезпеченості дисциплін кафедри друкованими та електронними виданнями, мали змогу познайомитись з новою літературою бібліотечного фонду з профільної тематики.

Зустріч пройшла продуктивно та цікаво: було розглянуто питання про унікальні ідентифікатори науковця, рекомендації МОН України щодо міжнародних стилів бібліографічного опису джерел цитування,  соціальні мережі для науковців тощо. Не менш цікавим було питання про наукові видання, які індексуються наукометричною базою даних Scopus. Думка про те, що сучасний викладач університету – інформаційний лідер, який має орієнтуватися не тільки в сфері своєї безпосередньої професійної та наукової діяльності, а й стати активним членом світової наукової спільноти червоною ниткою пройшла крізь усю зустріч. Наприкінці, учасники заходу активно обговорювали можливі напрямки співпраці кафедри і бібліотеки.

Колектив кафедри ЕТЕМ високо оцінив інформативність проведеного заходу та злагодженість роботи співробітників наукової бібліотеки, щиро вдячний фахівцям бібліотеки за допомогу  в оптимізації навчальної та наукової діяльності.