За ініціативою кураторів кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В.Овчарова» доц. Нестерчук Д.М. та доц. Вовка О.Ю. 7 лютого 2018 р. була проведена тематична екскурсія за професійним спрямуванням на котельню ТДАТУ для студентів 11-МБЕЕ та 21-СЕЕ груп енергетичного факультету.

Екскурсію провели провідний інженер-енергетик Нестерчук Микола Миколайович та оператор котельні Бойко Сергій Данилович.

Фахівцями підрозділу студентам була надана інформація щодо конструкції котельні та її принципу дії, а також особливості її експлуатації та обслуговування. Сергій Данилович розповів та наочно показав як слід виконувати технологічні операції для забезпечення роботи котла, який працює на твердому паливі.

Жвавий інтерес у студентів викликала участь у процесі подачі пелетів до бункеру, кожен намагався підкинути паливо до шнеку, щоб котел надавав тепло до корпусів університету, де навчаються студенти та працює персонал.

Висловлюємо слова щирої подяки співробітникам АГЧ університету за проведену екскурсію, так як пізнання енергетичної галуззі безмежне!

Студент 11-МБЕЕ групи Халіман Ліліана

та студент 21-СЕЕ групи Трегубов Володимир