7 травня на енергетичному факультеті відбувся другий етап конкурсу “Найкращий куратор академічної групи – 2018”. Мета конкурсу полягає в удосконаленні роботи кураторів, підвищенні ролі та престижності їхньої діяльності, а як результат – виховання національно-патріотичної молоді з високою правовою та естетичною культурою.

Цьогоріч  за результатами першого етапу конкурсу кафедри факультету представляли: Гулевський Вадим Борисович – куратор 12МБЕН групи (кафедра ЕТТП), Дубініна Світлана Вікторівна – куратор 11ЕЕ групи (кафедра ЕЕіА), Постнікова Марина Вікторівна – куратор 12ЕЕ групи (кафедра ЕТЕМ ім. професора В.В.Овчарова). Учасники мали надати анкету та журнал куратора; психолого-педагогічну характеристику групи; інформацію про власний досвід, форми і методи виховної роботи; фото- та відеоматеріали з життя студентів; сценарії виховних заходів. Усі куратори продемонстрували педагогічну майстерність, організаторські здібності, креативність та оригінальність.

Оцінювало конкурс компетентне журі: Грицаєнко Ігор Миколайович – помічник ректора по роботі зі студентами, Антонова Галина Володимирівна – заступник декана факультету ІКТ з організаційно-виховної роботи, Зімонова Ольга Володимирівна – заступник голови профкому з культмасової роботи та оздоровлення, Ковальов Олександр Вікторович – заступник декана енергетичного факультету з організаційно-виховної роботи та Рогожкін Віталій Олегович – голова студентської ради ЕнФ. Визначаючи лідера серед кураторів факультету журі брало до уваги успішність і відвідування занять студентами, участь студентів в олімпіадах і конференціях, а також у факультетських і університетських заходах, організацію спортивно-оздоровчої роботи серед студентів, проведення кураторських годин, виховної роботи в гуртожитках тощо.

Загалом, захід став своєрідним екзаменом не тільки для конкурсантів, а можливістю для всіх присутніх оцінити власні здобутки й досягнення. Переможницею ІІ етапу конкурсу визнано Постнікову Марину Вікторівну, яка і представлятиме факультет у заключному змаганні кураторів. Проте свої власні перемоги здобули всі: як учасники, так і глядачі. Тож бажаємо всім кураторам бути впевненими й сильними! Нехай ваша творчість засяє по-новому, нехай знайдуться нові ідеї, нехай вони потраплять на благодатний грунт і зацікавлять наших студентів знаннями! А Марині Вікторівні бажаємо перемоги у ІІІ етапі конкурсу “Найкращий куратор академічної групи – 2018”!