Міжнародна виставка технологій сонячної енергетики International Solar Energy & Technologies Fair або коротко SolarEx Istanbul 2018 зібрала в Стамбулі  5 – 7 квітня разом науковців, споживачів і постачальників обладнання, технологій і послуг в області сонячної енергетики. В останні роки сонячній енергетиці в Туреччині і усьому світі приділяється все більша увага, що обумовлено високими темпами приросту населення, модернізацією економіки, що вимагає використання енергозберігаючих технологій і альтернативних джерел енергії, бажанням країн здобути енергонезалежність та ін.
Потенціал сонячної енергетики в Україні досить високий і за умови державного регулювання сонячна енергетика набуде належного розвитку. Познайомитись з новітніми технологіями та напрямками наукових розробок у цій галузі пощастило асистенту кафедри ЕТіЕМ ім. професора В.В.Овчарова Катюхі Ігору Анатолійовичу.
В рамках виставки SolarEx Istanbul 2018 він відвідав семінари, симпозіуми і конференції, метою проведення яких було пояснити важливість чистої енергії. На виставці було представлено: фотоелектричні пристрої для сонячної енергетики; інтегровані системи сонячної енергетики в будівництві; матеріали для збереження тепла в сонячній енергетиці; нові матеріали і технології в сонячній енергетиці; продукцію і матеріали для охорони навколишнього середовища, енергозбереження, відновлюваної енергетики; матеріали фотовольтаїки та обладнання їх виробництва; сонячні батареї і осередки, обладнання для їх виробництва; обладнання для охолодження повітря і підігріву від енергії сонця; прилади та пристрої контролю та автоматизації в сонячній енергетиці; водонагрівачі від енергії сонця та обладнання для їх виробництва. Підвищивши свою кваліфікацію в такий цікавий спосіб Ігор Анатолійович готовий поділитися новими знаннями і враженнями з колегами та студентами.