Протягом 19-21 квітня Луцький національний технічний університет приймав учасників ІІ фінального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці». Аби «помірятися» розумом у стінах вишу зібралося 100 студентів із 40 навчальних закладів України. Рішенням журі учасників олімпіади було розділено на шість груп відповідно до профілю навчального закладу: навчальні заклади, де дисципліна, з якої змагаються, є профільною, технічні навчальні заклади, технологічні та транспортні навчальні заклади, класичні економічні університети, педагогічні університети, а також сільськогосподарські навчальні заклади. Участь у олімпіаді передбачала виконання двох видів завдань: комп’ютерного тестування рівня теоретичних знань з дисципліни та виконання практичних завдань.

За результатами олімпіади студентка енергетичного факультету Халіман Ліліана посіла почесне ІІІ місце і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Колектив кафедри ЕТіЕМ ім. професора В.В.Овчарова та студенти 11МБЕЕ групи від щирого серця вітають Ліліану з перемогою та бажають подальших успіхів та творчої наснаги.

Нагородження