IMG_0564

КВК — це не просто гра, а спосіб життя. Активні студенти із задоволенням реалізують свої творчі здібності в університетській лізі. Гумор, імпровізації, мініатюри — все це не залишає глядачів байдужими та приносить масу позитивних емоцій. І тому з кожною грою в залі ставати все більше і більше людей, які насолоджуються грою і дивляться, як зростають їхні улюблені команди.Кожна гра — це завжди сильна, яскрава і креативна, до якої студенти підходять дуже відповідально.

На зимовому кубу були два традиційні конкурси: візитівка та розминка, а також конкурс однієї пісні, яка стала вишенькою на торті. Першим конкурсом була візитка в якій команда досить таки непогано показала себе, як щільністю гумору так і не стандартним мисленням.Другим конкурсом була зворотня розминка, а також музична розминка. Третім був конкурс однієї пісні, кожна з команд заздалегідь отримала особливі умови виконання своєї пісні. Команді «Енергія» попалося завдання використання в пісні 10 іноземних слів, з яким вона чудово впоралася. Пісня була присвячена їх улюбленим матусям, в пісні розповідалося: як команди пишуть жарти ночами, про переживання мати, про сімейний гумор, про веселі відпочинки з батьками, але найголовніше, про подяку мати.Уся пісня була щільно наповнена гумором і вдячністю мати, що у деяких чутливих глядачів накотилася сльоза.

І ось поки судді підраховували бали хлопці вирішили привітати свого звукооператора з крайньою грою і подякувати за весь той час, що він був з ними та за величезну підтримку з його боку.

За цей час, суді встигли вже підрахувати бали в результаті напруженої битви за «Зимовий кубок КВК»: 6 місце – “Комета”, 5 місце “Все свои”, 4 місце – “2PAC”, 3 місце – “Оптом дешевле”,  2 місце розподілили дві команди – “Типочки” та “Энергия”, 1 місце – “Всюду буду”.

За матеріалами студентської ради факультету ЕКТ