18 лютого на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій відбувся розподіл для працевлаштування магістрів, які завершують навчання у цьому році.

В процесі співбесіди студентів з ректором університету Володимиром Кюрчевим, проректором університету з НПР Олександром Ломейко та начальником відділу зв’язків з виробництвом Віктором Сингаєвським з’ясувалося, що майже всі здобувачі отримали роботу за фахом.

Протягом навчання студенти  проходили виробничі практики на підприємствах регіону, де отримали практичні навички. Крім того під час навчання в магістратурі багато студентів обрали дуальну форму, де вони підтверджували свої знання на виробництві і отримали рекомендації від роботодавців щодо працевлаштування.

Всі студенти-випускники спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» у 2021 року гарантовано працевлаштовані, і це свідчить про те, що ТДАТУ готує затребуваних фахівців.