У сучасних умовах розвитку виробництва та переходу України на європейські принципи господарювання особливо актуальними є компетентності, які здобувають майбутні фахівці у стінах навчальних закладів. Для покращення набуття певних компетентностей заклади вищої освіти розробляють та впроваджують відповідні освітньо-професійні програми. На факультеті енергетики та комп’ютерних технологій ТДАТУ розроблено декілька таких програм, однією з яких є освітньо-професійна програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» підготовки бакалаврів. З метою оновлення цієї програми кожного року відбувається опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітньо-професійної програми, щодо якості освітнього процесу та щодо академічної доброчесності. За результатами опитування формуються висновки, які є підґрунтям для удосконалення як самої програми, так і організації освітнього процесу в цілому і з окремих дисциплін. Цьогоріч відбулась чергова зустріч зі здобувачами вищої освіти, на якій їх ознайомили з результатами опитувань та з’ясували окремі позиції у оцінках. Також відбулось обговорення висновків за результатами анкетування, складених гарантом програми. Внаслідок пропозицій здобувачів вищої освіти висновки були дещо скореговані. Студенти залишились задоволені таким зворотнім зв’язком.

Заст. декана ЕКТ, доц.                                                        Юлія ПОСТОЛ