Культурні заходи в нашому університеті – це завжди свято. Удвічі радієш, коли розумієш: усі учасники дійства, які виконують неймовірні піруети і шпагати – це майбутні економісти, енергетики, механіки, агрономи. Здавалося б, такі професії нічого спільного з хореографією не мають, однак ТДАТУ ще раз доводить, що тут навчається талановита молодь.

У змаганнях, організованих кафедрою фізичного виховання і спорту взяли участь команди п’яти факультетів і кожен хотів вирвати перемогу собі. Тому і виступи вийшли дуже запальними і енергійними, що призвело зал в захват.

Технічні аспекти правил змагань зі спортивної аеробіки поєднуються з статутом і технічними правилами Міжнародної Федерації гімнастики (FIG), Української Федерації гімнастики. Правила адаптовані для студентів вищих навчальних закладів для змагань зі спортивної аеробіки, які є частиною освітнього та тренувального процесів, та служать перевіркою рівня підготовленості учасників, стимулом для подальшого вдосконалення спортивної майстерності. Судді оцінювали артистичність, складність програми та її виконання

Одним з найбільш чітко поставлених виступів на змаганні став виступ команди енергетичного факультету, піднявши її на почесне друге місце.

Вітаємо з перемогою! Так тримати! Тим паче, що троє учасників команди – вихованці 12 ЕЕ групи і часу ще вдосталь аби відточувати майстерність!

dsc_1630-559x372