Студенти енергетичного факультету прийняли участь у  І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін кафедри електротехніки і електромеханіки ім. професора В.В.Овчарова. Предметні олімпіади зі спеціальних дисциплін, таких як “Апарати керування і захисту”, “Електричні машини”, “Електроніка та мікросхемотехніка”, “Електропривод виробничих машин і механізмів” проходили з 5 по 26 квітня 2018 року.
Участь в предметних олімпіадах є важливою складовою навчального процесу і дає можливість активізувати процес навчання, виробити у студентів мотивацію до навчання, усвідомити, чому вони навчилися, оцінити власний рівень розуміння, засвоєння навчального матеріалу. Саме тому студентам було запропоновано завдання, спрямовані на творче осмислення проблем з відповідних дисциплін.

Учасники олімпіади в цілому продемонстрували належний рівень знань з фахових дисциплін, достатню теоретичну і практичну підготовку. Активну участь в олімпіадах прийняли студенти усіх курсів. Переможцями стали:

– з дисципліни “Апарати керування і захисту”

І місце – Мамонтов Р. В., студент 22 СЕЕ групи;

ІІ місце – Зенюхов І.О., студент 22 СЕЕ групи,  Кузьменко В.В., студент 22 СЕЕ групи;

ІІІ місце – Ігнатенко О.В., студент 22 СЕЕ групи.

Переможці нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів та звільненні від складання заліку з дисципліни АКЗ. До участі у Всеукраїнській олімпіаді рекомендовані студенти: Мамонтов Р. В.,  Зенюхов І.О., Кузьменко В.В.

– з дисципліни “Електричні машини”

І місце – Копосов А.О., студент 11 СЕЕ групи;

ІІ місце – Бурцева С.О., студентка 31 ЕН групи;

ІІІ місце – Закревський Д.Д., студент 31 ЕН групи

Переможці нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів; студенти, що посіли І, ІІ місця – звільненні від складання екзамену з дисципліни «Електричні машини». До участі у Всеукраїнській олімпіаді рекомендовані студенти: Копосов А.О., Бурцева С.О.

– з дисципліни “Електроніка та мікросхемотехніка”

І місце – Сало І.Г., студент 21 ЕЕ групи;

ІІ місце – Кошель Є.М., студент 21 ЕЕ групи;

ІІІ місце – Струков В.С., студент 21 ЕЕ групи.

Переможці нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів та як заохочення нагороджені додатковими балами з дисципліни.

– з дисципліни “Електропривод виробничих машин і механізмів”

І місце – Дудіна М.П., студентка 12 МБЕЕ групи;

ІІ місце – Дінабурський В.С., студент 12 МБЕЕ групи, Халіман Л.Г., студентка 11 МБЕЕ групи;

ІІІ місце – Соколова К.М., студентка 12 МБЕЕ групи.

Переможці нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів; студенти, що посіли І, ІІ місця – звільненні від складання екзамену з дисципліни ЕПВМіМ. До участі у Всеукраїнській олімпіаді рекомендовані студенти: Дудіна М.П.

Деканат і викладачі факультету вітають переможців і бажають учасникам успіхів у навчанні і нових звершень!