23 листопада 2017 р. за запрошенням куратора доц. Нестерчук Д.М. студенти нашої 11-МБЕЕ групи відвідали у ДК ім. Шевченко допрем’єрний показ вистави «Зими не буде» від театральної майстерні «Артмур».

З перших хвилин вистави ми стали учасниками захоплюючих подій під кроною Мудрого Дерева, де мешкає самотня тітка Паша та чотири її коти. Разом їм доведеться пережити сувору зиму.

Коти на сцені грають у футбол, співають пісні, танцюють та створюють чудову музику з усіх предметів, що попадає їм до рук, вони закохуються та вирішують людські проблеми нашого складного світу. Особливе враження залишив незвичний персонаж – Мудре Дерево, з якого постійно падали осінні листя, як нагадування, що скоро зима.

Нас вразила ця неймовірна зворушлива та світла історія про материнську відданість та байдужість дітей, про любов до братів наших менших та про самовідданість, а також про те, що буде з нами, якщо наступить зима у світі людей?

Тривалі аплодисменти молодіжної студентської аудиторії наприкінці вистави – це найкраща подяка художньому керівнику театральної майстерні «Артмур» та режисеру Ганні Попенко, акторам та всім тим, хто створив для нас це театральне свято.

Олександр Дзівіцький та Ліліанна Халіман,

студенти 11-МБЕЕ групи