За ініціативою ТДАТУ та узгодженням з Управлінням освіти Енергодарської міської ради і підтримки Центру зайнятості м. Енергодара 16 лютого 2017 року було проведено профорієнтаційний захід «Випускник 2017 року».

Університет представили: викладачі енергетичного факультету Чаусов С.В., Орел О.М., Попрядухін В.С., методист відділу профорієнтації та довузівської підготовки Спірінцева О.П., студентка ІІ-го курсу факультету агротехнологій та екології Шагова Ірина.

У рамках заходу майбутніх випускників було ознайомлено з організацією навчального процесу, матеріально-технічною базою, виховною роботою та організацією дозвілля студентів, військовою підготовкою, організацією практик студентів в межах Україні та за кордоном.

За результатами цікавої співбесіди молодь отримала поради стосовно кроків на шляху обрання свого майбутнього.