24 лютого 2017 р кафедрою “Електротехніка та електромеханіка” було проведено 1 тур студентських олімпіад з дисципліни “Теоретичні основи електротехніки”. Керівниками предметної секції виступили доценти Попова І.О. та Вовк О.Ю. Значимість проведення такої олімпіади важко переоцінити, оскільки дисципліна є однією з базових у формуванні знань з електротехніки та розуміння принципів роботи електротехнічних комплексів та систем.

Студенти вивчають дисципліну протягом трьох семестрів, розглядають кола постійного та змінного струмів однофазної та трифазної систем. Завдання з олімпіади потребували від конкурсантів вмілого застосування теоретичних знань з електротехніки, вільного володіння інженерними розрахунками при оперуванні комплексними числами.

Взяти участь у олімпіаді виявили бажання дев’ять студентів 3-го та 2С курсів. Потрібно сказати, що обрати переможців було достатньо складно, оскільки усі учасники проявили високий рівень знань та вмінь, проте почесні місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Гричана А.В., студентка 31ЕН групи;

2 місце – Федькін В.А.,студент 32 ЕН групи;

3 місце – Мамонтов Р.В., студент 12 СЕЕ групи.

Переможці олімпіади нагороджені дипломами I-III ступеня, отримали звільнення від складання екзамену з дисципліни ТОЕ та рекомендовані до участі у Всеукраїнській олімпіаді.

Шановні переможці, учасники олімпіади, колектив кафедри вітає вас із значними здобутками в опануванні основ майбутньої спеціальності. Бажає не зупинятися на досягнутому, із зацікавленістю навчатися та стати справжніми професіоналами своєї справи.