В рамках підписаного між Таврійським ДАТУ та компанією ILC Ukraine (м. Київ) договору про співробітництво 22 лютого 2017 року відбулась зустріч  директора кадрового агентства Рожко Валентина Івановича зі студентами вишу.

ILC – лідер України в сфері працевлаштування за кордоном. Молода, але водночас досвідчена компанія постійно підвищує стандарти якості наданих послуг. Компанія стрімко розвивається на ринку Канади та ринках інших країн. Серед цінностей, які позиціонує компанія, професіоналізм і відповідальність, взаємна довіра, постійний розвиток, індивідуальний підхід і якісний сервіс, чесність і прозорість діяльності.

Валентин Іванович  провів низку зустрічей з керівництвом та студентами ТДАТУ. Ознайомив молодь з діючими програмами  та умовами проходження стажування за кордоном. Програми стажування охоплюють такі країни як Данія, Швеція, Германія. Окремо було зазначено, що ILC починає співпрацювати з фермерськими господарствами Німеччини згідно програми стажування молоді в сільськогосподарському секторі Німеччини. Це унікальна можливість для молоді не тільки отримати досвід роботи в сільському господарстві однієї з найбільш розвинених країн світу, а також зануритися в різноманітну і самобутню культуру країни, отримати відмінну мовну практику і, звичайно ж, поліпшити свій матеріальний стан. Програма стажування проходить на рослинницьких фермах Німеччини.

Для кандидатів компанія надає повний спектр послуг: від консультацій з питань працевлаштування та оформлення всіх необхідних документів до підтримки та адаптації в новій країні працевлаштування.

Треба відзначити, студенти енергетичного факультету неабияк зацікавились пропозицією долучитися до закордонних програм стажування. Усі бажаючі пройшли попередню співбесіду та отримали необхідний пакет документів, у приватній співбесіді отримали відповіді на питання, що хвилювали.

Тож, студенти та випускники університету! За детальнішою інформацією щодо закордонних практик ви можете звертатися до відділу міжнародних зв’язків, кабінет 1.201. або до сайту компанії ILC Ukraine http://labour-centre.com