22 лютого студенти енергетичного факультету мали унікальну можливість поспілкуватися з представником величезного агрохолдінгу “Миронівський хлібопродукт” – Христиною Григоренко, яка в рамках проекту “Почни кар’єру з МХП” завітала до нашого навчального закладу.

Компанія ПАТ «Миронівський хлібопродукт» – провідний агропромисловий холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні. Бренд-портфоліо кампанії включає ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко», ТМ «Бащинський» та ряд інших. Компанія експортує свою продукцію до 75 країн світу. Унікальна і стійка модель бізнесу підприємства включає такі напрямки, як рослинництво, виробництво комбікормів, виробництво м’яса курчат-бройлерів та м’ясопереробка. ПАТ «Миронівський хлібопродукт» максимально сприяє особистісному росту співробітників та робить значний внесок у розвиток України.

При формуванні штату  працівників компанія в першу чергу робить ставку на молодих спеціалістів. В рамках проекту «Почни кар’єру з МХП» компанія співпрацює з понад 24 профільними навчальними закладами країни, де студенти починаючи з третіх курсів мають унікальну можливість відвідати виробничі потужності холдингу, пройти практику на найсучаснішому обладнанні під керівництвом кращих спеціалістів галузі, а також пройти стажування та працевлаштуватись за спеціальністю.

Христина Григоренко провела ряд зустрічей зі студентством і викладачами ТДАТУ, запропонувала і нашим студентам долучитися до проекту “Почни кар’єру з МХП” та скористатися можливістю якісно підвищити рівень практичної  підготовки, реалізувати себе, як фахівець, і здобути безцінний досвід роботи ставши частиною команди МХП.

В рамках програми “Почни кар’єру з МХП”, компанія пропонує:

Програма стажувань в МХП створена за системою «наставник-учень», де наставник – безпосередній керівник, який є професіоналом найвищого класу, що передає свій безцінний досвід молодому спеціалісту.

Переваги участі в данній програмі:

• Безкоштовне житло;
  • Харчування за 1 грн.;
  • Стипендія на період стажування;
  • Офіційне оформлення з першого дня стажування;
  • Можливість працевлаштуватися.

Термін стажування складає 3 місяці. Набір триває цілий рік. Взяти участь у стажуванні можуть випускники або студенти останніх курсів, які готові до переїзду та прагнуть реалізувати себе і стати професіоналами в агросфері.

Щоб взяти участь у програмі надсилай своє резюме на пошту student@mhp.com.ua або отримайте додаткову інформацію в деканаті ЕнФ.