4 квітня 2018 року відбулося засідання секції “Електротехніка і електромеханіка” Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2017 року. По секції, яку проводила кафедра, було заслухано 18 доповідей, серед яких були представлені наукові доробки студентів нашого вишу, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» та ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ».

Доповіді були змістовними, а дискусії – цікавими і динамічними. Усі учасники конференції залишились задоволені діалогом, кожен узяв для себе цікаві думки, а то й скоригував дослідницькі позиції чи виробив нові цілі. Учасникам захід запам’ятається бездоганною організацією, толерантністю і підтримкою дослідницьких ініціатив.

За результатами роботи конференції було відмічено доповіді:
1. Сердюк Владислава Володимировича – студента 12 СЕЕ групи енергетичного факультету з доповіддю на тему:”Блок керування колекторним однофазним електродвигуном змінного струму”. (Керівник: к.т.н., доцент Курашкін С.Ф.)
2. Федькіна Вадима Андрійовича – студента 42 ЕН групи енергетичного факультету з доповіддю на тему: “Удосконалення системи керування електроприводом дробарки концентрованих кормів”. (Керівник: к.т.н., доцент Квітка С.О.)
3. Трегубова Володимира Анатолійовича – студента 21 СЕЕ групи енергетичного факультету з доповіддю на тему: “Періодичне діагностування асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором”. (Керівник: к.т.н., доцент Вовк О.Ю.)
4. Мараховського Володимира Борисовича – студента 23 СЕЕ групи енергетичного факультету з доповіддю на тему: “Моделювання надходження сонячної радіації до теплиці засобами Simulink”. (Керівник: асистент Речина О.М.)