Шановні колеги, дорогі студенти та батьки!
Вітаємо Вас із Днем знань – святом,  яке об’єднує різні покоління українців і символізує шлях до пізнання!

Сьогоднішній день – не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об’єднуюче, свято, що звеличує жагу людини до знання!
Саме тому, з особливим теплом ми звертаємось до студентства!  Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається зі шкільних класів, з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього. Бажаємо усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!
Усім першокурсникам бажаємо стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини. Ваше завдання – бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Таврійського державного агротехнологічного університету.

Шановні колеги, на наші плечі покладена висока місія – ми маємо не лише дати студентам знання, допомогти їм опанувати майбутню професію, а і виховати повноцінних, шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот своєї Вітчизни – і це наша з вами щоденна невтомна праця! Тож, з нагоди початку нового навчального року бажаємо Вам, шановні викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою, колектив енергетичного факультету