8-10 вересня 2017 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу ТДАТУ «Салют» в с.м.т. Кирилівка на узбережжі Азовського моря пройшов 12  Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ.

Ця чудова подія в черговий раз зібрала разом найкращих студентів нашого факультету. Програма роботи зльоту передбачала проведення студентської наукової конференції, виставки досягнень спудеїв ТДАТУ та, звісно, активний відпочинок.

Веселі спортивні естафети, змагання з дартсу та баскетболу, ігри на березі моря, запальна дискотека сприяли плідному та невимушеному спілкуванню студентства.

У змаганнях з дартсу команда енергетичного факультету здобула перемогу.

Наостанок, було підведено підсумки: переможці спортивних заходів та конкурсів, активісти та учасники конференції були заохочені грамотами, пам’ятними призами та преміями.

Південне сонце і приморський степовий клімат додали студентам енергії та сил для нових досягнень, звершень у новому навчальному році. Такі Зльоти ТДАТУ планує проводити і в майбутньому!