23 жовтня 1943 року – одна з найважливіших дат в історії Мелітополя – День визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Кожного року в цей день проводяться урочисті заходи. Але життя вносить корективи – останні два роки через пандемію масові заходи не проводяться.

Студенти 21СЕЕ групи разом з куратором доцентом кафедри ЕТЕМ Сергієм Курашкіним на кураторській годині у форматі Zoom-конференції згадували ті далекі події, що відбувалися 78 років потому.

Завдяки архівним матеріалам студенти мали можливість відчути атмосферу та значущість минулого – як під час окупації, бойових дій так і після визволення міста.

І, хоча, історія віддаляється від нас, якісь спогади губляться в нашій пам’яті, події, що відбувалися під час другої світової війни не мають права на забуття. Безприкладний подвиг нашого народу повинен жити вічно.

Сергій Курашкін,
доцент, куратор групи

визволення Мелітополя 23102021 (2)