З 4 жовтня по 6 жовтня 2021 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся турнір з міні-футболу з нагоди вшанування пам’яті керівника футбольної команди ТДАТУ, викладача кафедри українознавства Олександра Васильовича Браташа. Місцем проведення міні-футболу традиційно став спортивний майданчик біля кафедри фізичного виховання та спорту ТДАТУ.

За звання переможця змагалися 4 команди від факультетів університету.

У складі команди від факультету енергетики і комп`ютерних технологій були студенти 31ЕЕ групи, а саме, Олег Дьомін, Кирило Гілевич, Іван Козак та Павло Макенов.

Перед початком ігрової частини турніру із вступним словом до команд-учасників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Олександр Ломейко, який побажав спортсменам вдалої та чесної гри. За дотримання футбольних правил та спортивної поведінки на турнірі відповідав суддя змагань – Михайло Зоря. Голова профспілкового комітету університету Микола Андрущенко подякував студентам за шану людині, яка усім серцем вболівала за розвиток футболу в університеті, та побажав, щоб перемогли найсильніші.

Переможцями турніру стала команда факультету енергетики і комп’ютерних технологій, яка й стала володарем перехідного Кубку турніру. Друге місце посіла команда механіко-технологічного факультету, які поступились команді переможців за різницею забитих та пропущених голів, а третє місце вибороли спортсмени факультету економіки та бізнесу.

Студенти 31ЕЕ групи щиро вітають переможців, відзначають неймовірну гру та справжні футбольні баталії, які точились на майданчику. Гравці команди висловлюють подяку кафедрі фізичного виховання та спорту університету за допомогу в проведенні турніру.