Здобувачі вищої освіти Сергій Щербаков (М1 курс) і Павло Макенов (3 курс) прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: Проблеми та перспективи розвитку», яка проходила на базі державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди в м. Переяслав 22 вересня 2021 року, де виступили с доповіддю «Вибір технічних засобів керування і контролю електрообладнанням ділянки замісу тіста цеху з виробництва макаронних виробів».

Доповідь стала логічним продовженням роботи у студентському гуртку «Розробка та удосконалення ресурсоенергозберігаючих пристроїв в АПК» (керівник – к.т.н., доцент кафедри ЕТЕМ Ірина Попова), оскільки автоматизація технологічних процесів при виробництві макаронних виробів потребує не тільки використання сучасних засобів керування електроприводами, а і удосконалення засобів контролю, діагностування режимів роботи і захисту асинхронних двигунів технологічної лінії.

За результатами конференції була опублікована стаття у збірнику наукових праць державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди м. Переяслав і отримані сертифікати.

Ірина Попова,